Exposions Rockets in PX – Globe failliet – Luchtfoto’s Volendam- met Jip naar de Gym- Tamara nr 1

In PX bij Rock and Roll Band The Explosion Rockets

Afgelopen zaterdag avond trad op 50 mtr afstand van onze woning in het Volendamse PX de Rock and Roll band Explosion Rockets uit Vucht op; Uiteraard zijn we daar even gaan kijken, net als onze goede vrienden Arnold (The Cats) en Vera Muhren. Op verzoek van de fanclub van de band poseerden Arnold en ik even met de leden van deze poepstrak en met veel plezier spelende puike band. De niet van de originele songs van o.a Cliff and the Shadows en Elvis te onderscheiden uitvoeringen brachten ons weer helemaal terug in onze jeugd. Het klopte echt helemaal, de sound, de stemmen, alles was perfect. Gewoon TOPAVOND in PX !!   

Onder: Nu we toch even met Rock and Roll bezig zijn; deze foto kreeg ik opgestuurd van Henk vd Reep. Hij werd gemaakt tijdens ons R&R Stars concert in Huizen afgelopen week.Jarige Tuijpjes

Onder: Vandaag is onze zoon Sander jarig; hij wordt 42 jaar, en ook kleindochter Sophie viert vandaag haar verjaardag. Zij is gisteren 9 jr geworden. De stoere foto van Sophie kreeg ik van moeder Brenda, die hem met haar smart phone gemaakt had
.


Weer een stervoetballer in onze familie !

We hebben momenteel 5 kleinzoon voetballertjes in 4 elftalletjes bij de RKAV Volendam. Jan en Kees in de D9 op zaterdag; en Thijs en Tim elk in hun eigen E elftal op zondag. Allemaal regelrechte voetbaltalenten. Als “bap” is op een voetbalveld eer te behalen met zulke kleinzoons. Graag geef ik ze aanwijzingen, zodat iedereen meteen maar ff weet dat ’t MIJN kleinzoons zijn, die elke week weer de show stelen.
Je haalt ze er trouwens meteen uit; de voetbal pupilletjes die het gaan maken, de Cruijfjes van over 10 jaar. Net als jammer genoeg de pechvogeltjes die er nooit wat van zullen bakken. Aandoenlijk soms om te zien.  Hoe die goedwillende maar talentloze misbakseltjes soms vechten tegen hun eigen “voetballend onvermogen” ; naast de bal trappen, er sukkelig overheen stappen, en als stijve harkjes de verkeerde kant op lopen. Je weet dan gelijk: deze knaapjes gaan de D pupilletjes nooit halen. Jammer van de net aangeschafte shirtjes etc. Gelukkig hoort onze nieuwste pupil, kleinzoon Nico, hier niet bij. Hij is ons 5de top talentje. We zagen vanmorgen zijn eerste wedstrijd, en wisten gelijk dat hier  een nieuw “profje” in de maak is, net als die andere kleinzoons van ons.    

Onder: Vanmorgen zagen we de eerste wedstrijd van onze kleinzoon Nico; hij stal de show, daar was iedereen het over eens. Hier start hij een dribbel partij van 2 minuten lang, die zou uitmonden in een magistraal doelpunt.

Onder: Het zit er op. De eerste voetbalwedstrijd van kleinzoon Nico. Er is met 9-2 verloren, maar niet getreurd. Hij is blij, want het publiek juicht hem massaal toe, nadat hij de sterren van de hemel speelde, en slechts een paar minuten uitviel vanwege een huilbui na een harde bal op zijn bil. Toen Nico aan de kant door mij getroost werd, viel zijn moeder Sylvia spontaan voor hem in – hij was net even keeper -, en toen ze een zeker doelpunt tegenhield, was er enige verwarring bij de wedstrijdleiding. “Doet het publiek hier mee?”, vroeg de scheids vertwijfeld……

Onder: Na afloop van Nico’s eerste wedstrijd poseerde ik graag met hem en zijn twee zusjes Mary en Elly. Iedereen wilde wel met hem op de foto.Met kleinzoon Jip op naar de Gymnastiek

Onder: Omdat zijn zus Sophie vandaag (9) jarig is , en zijn moeder daarmee druk in de weer, werd ik gebeld door kleinzoon Jip(3) met de vraag hem naar zijn wekelijkse gymnastiekuurtje te brengen; vooral het autoritje vindt ie geweldig. In de auto zingt ie dan keihard mee met zijn favoriete lied  “Big City” van Tol Hanse. Tijdens het refrein zwaaien we dan allebei met onze armen, maar omdat niemand die van Jip ziet – te laag –  wijzen sommige passanten op hun voorhoofd als ze mij zien zwaaien 

Onder: Jip en zijn vriendjes wachten op een seintje van de juf en rennen daarna vervolgens hard op hun hokjes af, die vervolgens achterover klappen… (ik ben Jip’s hokje)

Onder: Zomers belt Jip mij vaak op om met hem fietsend een ijsje te halen bij de ijsboerderij van Honingh even buiten Volendam, zoals op deze foto van een paar dagen geleden.Ons reisburo OOK failliet

Op de autoradio hoorde ik gisteren van het faillissement van reisburo OAD. “Je zal je reis er maar geboekt hebben”, dacht ik nog, gelukkig hebben wij onze komende Egypte reis vanaf 21 oktober met kids en kleinkids er niet geboekt. Ik schrok me een hoedje toen ik van zoon Vincent later op de avond hoorde dat Globe, ons oude vertrouwde reisburo a/d Volendamse Julianaweg, waar ons nichtje Mariska al jaren lang onze reizen regelt, ook de sigaar is. We hadden al een beetje reis stress, want i.v.m de oorlogsdreiging in Egypte was onze reguliere reis door onze initiële touroperator gecanceld en juist begin deze week door Globe overgeboekt naar een Duitse touroperator. Vanmorgen ben ik gelijk naar de Volendamse vestiging van Globe gesneld, die als service aan de klanten nog geopend was. De overboeking naar de Duitse organisatie werd daar bevestigd; we krijgen daarvan nog een bevestigingsbericht, alsmede een nieuwe factuur. Het reeds door ons betaalde bedrag moet door ons bij het garantiefonds worden geclaimd. Het gaat niet vanzelf, dit tripje.

Drukke week voor de Tuijpjes


Het was een hele drukke week voor de Tuijpjes. Het begon vrijdag al met het optreden van de R&R Stars in Huizen. Heel laat thuis dus. Zaterdagmorgen gingen we al weer vroeg op pad met vrienden naar Dordrecht waar we als bestuursleden van de Stichting Volendam als dank van ex-gedupeerden in de fraude zaak Safe Haven een reis naar Sri Lankra kregen aangeboden.

Links; Zondag genoten we van een diner t.g.v de verjaardag van Nico Out, de schoonvader van onze zoon Kees. Kleindochter Elly – met zelf opgeplakte sticker – kwam lekker bij haar Bap zitten.

Met de deze stichting procedeerden we 15 jaar lang tegen successievelijk de Generale bank, De Fortisbank en de ABN AMRO Bank, omdat die niet aan hun zorgplicht voldeden..

Een paar maanden geleden kregen we de bank uiteindelijk op de knieën, en daarmee het verloren gegane geld grotendeels terug.
Van meerdere beleggers kregen we prachtige kado’s, maar dit was wel heel bijzonder. 

Grappig was dat we in Dordrecht aan de kade lunchten in een restaurant, waarin we – wat later pas bleek – een paar maanden geleden hadden gedineerd met onze Schwarze Gruppe. We waren nog maar net op tijd terug om in Hotel Spaander met onze advocaten een etentje ter afsluiting v/d Safe Haven affaire te genieten.

Zondag was er een etentje ter gelegenheid van een verjaardag, en de volgende dagen de begrafenis van Muhren; een luchtfotosessie; een controle vlucht ter verlenging van mijn brevet; af en toe eens mijn moeder in een tehuis in Oostzaan bezoeken; bijwerken van achterstallige administratie etc etc. Gepensioneerden lijken het wel drukker dan werkenden te hebben vrienden… 

Onder: Gisteren vloog ik even naar De Lishof in Oostzaan waar m’n moeder momenteel verblijft. Na een moeilijke tijd is haar toestand de laatste dagen redelijk en stabiel. Om haar te groeten ben ik, zoals beloofd, voor haar raam langs gevlogen – op de toegestane minimum hoogte – om even met de vleugels te zwaaien. Ze heeft me gezien zei ze later. Eerder had ze al gevraagd om dan meteen luchtfoto’s van het gebouw voor haar verplegers te maken. Uiteraard heb ik die gemaakt en vanmorgen afgeleverd 

Gerrie Muhren begraven

We hebben afgelopen maandag de familie van Gerrie Mühren thuis gecondoleerd. De in zijn woonkamer opgebaarde Gerrit was omgeven door een zee van bloemstukken van familie, vrienden, kennissen, en van allerlei prominenten uit de internationale voetbal wereld. Er waren zoveel bloemstukken dat men hiermee zelfs naar de tuin was uitgeweken. Heel indrukwekkend; al die linten met persoonlijke boodschappen van grote voetbalnamen; kippenvel ! Des te opvallender was dat Gerrie’s vrouw Grietje ons meenam en attent maakte op één bepaald bloemstuk, pal naast de kist, en hier op wijzend fluisterde: “Wat een klasse van die club; wat een compliment voor Gerrit”. Op het lint:  “Feijenoord Rotterdam”. Grietje: “Om als Ajaxied van je eeuwige “sportieve vijand” zo’n vorm van medeleven te krijgen is toch wel het ultieme bewijs dat je een groot sportman was”. We waren er stil van…

Onder: Dinsdagmiddag werd Gerrit na een indrukwekkende dienst in de Volendamse Vincentius Kerk op de begraafplaats erachter begraven. Toen ik er een dag later over heen vloog zag ik als stille getuige nog de berg bloemen bij zijn graf . Op deze foto is in het midden ook de nieuwe pastorie bij de kerk te zien.

Onder: Even een wijder plaatje van de Vincentiuskerk met begraafplaats

Tamara op nr 1 in de feest TOP 20

We hebben bij ons thuis weer een nummer 1 hit te pakken. Het gaat om de nieuwste single van onze schoondochter Tamara: “Kom , laat de glazen klinken”, die deze week in de Feest Top 20 van 3 naar 1 is gestegen. Tamara gefeliciteerd !! Er is nog meer nieuws betreffende Tamara te melden. Zij doet mee aan het SBS programma de leukste familie van Nederland. Er is voor dit programma ook bij ons thuis gefilmd. Binnenkort worden de opnames uitgezonden.

Optreden van Rock and R’all Stars gecanceld

Het is me het cancel weekje wel. Van het management kreeg ik eergisteren een bericht dat het optreden van de R&R Stars a.s vrijdag in De Radstake NIET doorgaat wegens omstandigheden; het blijkt om prive omstandigheden te gaan. Het optreden is uitgesteld naar 15 November a.s

LUCHTFOTO’s VOLENDAM en OMSTREKEN

Onder: Het Doolhof; op deze foto kan men – vooral op groot formaat – als het ware door de straatjes lopen.

Onder: Trouwerij bij vuurtoren “Het Paard van Marken”. Thijs en Liliane Spijker vroegen mij luchtfoto’s te maken van een trouwpartij bij hun unieke woonverblijf, mede omdat daar het schip van hun vrienden een paar uur aangemeerd lag.

Onder: De vuurtoren, het schip en de gasten

Onder: Vanaf de andere kant. Na de plechtigheid staan Thijs en Liliane links naast de toren te kijken naar de voorbij vliegende PH-BZNOnder: Over Volendam vliegend maakte ik deze kiek van het volledig voltooide nieuwbouwproject van de Woningbouw Vereniging aan de Julianaweg

Onder: Vanaf de andere zijde.

Onder: Het recent gerenoveerde vroegere Volendamse bejaarden tehuis St Nicolaashof. Bejaardentehuizen en zorginstellingen bestaan niet meer. Er zijn slechts nog verpleegtehuizen (deel centrum en midden onder) en ” voor zorg aangepaste” woningen en flats, (de andere vleugels)  waarin zorg op afspraak moet worden ingekocht. Een gevolg van de bezuinigingen.  Onder: De haven van Marken deze week.Onder: Over de Gouwzee vliegend zagen we hoe de Hoorn 2 zich door het woelige water sleurde.Onder: Het Motel Volendam waar we zondag j.l een etentje genoten ter gelegenheid van Nico Out, de schoonvader van onze zoon Kees; het was een heerlijk vers buffet in een sfeervolle ambiance. Opvallend hoge kwaliteit !!

Onder: Het beroemde Volendamse Kleiperk met Hotel Spaander etc nu eens vanuit een andere hoek. Dit standpunt is alleen mogelijk wanneer er door sluierbewolking geen harde schaduwen zijn.Onder: Ons vaste tank stekkie  in Volendam: Garage Molenaar aan de Kathammer ZeedijkOnder: Het prachtige nieuwe Europaplein in het centrum van Volendam. Een schitterende locatie, waar nog wat levendigheid ontbreekt, en dus nog van alles mogelijk is. Ons gemeentebestuur zou eens een kijkje kunnen nemen in een paar van de talloze toeristenplaatsen, waar dit soort locaties het middelpunt vormen van een gezellig en druk bezocht voetgangers stads,-of dorpscentrum. Gisteren echter, kon enige activiteit waargenomen worden zoals op deze foto te zien. Zou dat het begin zijn ??Onder: Een kijkje in het centrum van ons dorp achter het drukste stukje van de dijk boulevard.

Onder: Het mooie centrum van Edam, met in het midden het Damplein, en het statige Stadhuis

Onder: De sluizen in Edam

Geef een reactie