Noodkreet van een Opa & Oma

  NOODKREET van een 

         OPA & OMA

Onze kleinkinderen betekenen alles voor ons, ik denk dat alle opa’s en oma’s dit gevoel wel herkennen. Dat je – aangekomen op je eindstation – in ruste, gadeslaat hoe je in je kleinkinderen verder zal leven…en ziet hoe ze zich studerend en hard werkend ontwikkelen om wat van hun leven en toekomst te maken. Mooi om te ervaren, maar….. de laatste jaren bekruipt ons daarbij een angstig gevoel …..dat er een groot gevaar op de loer ligt……dat onze jonge jeugd zelf nog niet beseft dat een leefbare toekomst voor hen aan een zijden draadje hangt; en dat ze mede daardoor argeloos een horrorfuik inzwemmen…

Het is best wel luguber dat dit gevaar nota bene komt van onze eigen overheid; van arrogante machthebbers met dedain voor burgers, die een kapitaal verslindend en vrijheidsbeperkend wanbeleid voeren, en, – die mede door commitments aan vele discutabele miljarden kostende en vrijheidsbeperkende EU verdragen, richtlijnen en wetten, – al jaren bezig zijn om onze WELVAART, WELZIJN en VRIJHEID en met name de TOEKOMST van  onze JEUGD om zeep te helpen. Wij kunnen ons daar behoorlijk over opwinden, alhoewel het onszelf niet meer raakt; wij hebben samen met onze kinderen een prachtig en vrij leven geleefd.

En dat gunnen wij onze kleinkinderen en hun generatiegenoten ook; als opa’s en oma’s in dit land zullen we ons dus voor onze kleinkinderen moeten inzetten, door die falende overheid in deze ter verantwoording te roepen, en in elk geval een tegengeluid te laten horen 

 

BIZARRE TIJD

We leven in een bizarre tijd, Mary en ik beginnen er zelfs slecht van te slapen… wat een aantal jaren terug begon met verlies van vertrouwen in onze landelijke overheid, is uitgegroeid tot de tot realiteit geworden angst dat onze democratische vrijheid, welvaart en welzijn door die volstrekt incompetente Haagse kliek, – die ook nog eens een onaanvaardbaar deel van onze soevereiniteit inleverde aan Brussel, met hulp van hun steunpilaren in de media, volledig verloren zullen gaan, en dat daarmee vooral onze kleinkinderen een dystopische toekomst te wachten staat…..onze kleinkinderen die niet eens tijd hebben om zich met dit naderende onheil bezig te houden.

Onze machthebbers creëren of bedenken de ene na de andere existentiële crisis om doodsangst te zaaien, om vervolgens deze angst te kunnen exploiteren, ter verkrijging van macht en geld. Op die manier worden o.a bizarre politieke en ridicule idealistische keuzes gelegitimeerd, waarmee honderden miljarden euro’s belastinggeld en talrijke fundamentele burgerlijke vrijheden het putje in gaan. (macht is het beschikken over de vrijheid van anderen) –

Terwijl onze machthebbers t.b.v discutabel asiel/klimaat/oorlog/stikstofbeleid met vele honderden miljarden belastinggeld van burgers smijten, meldt b.v het CPB dat er komend jaar 1 miljoen Nederlanders onder de armoedegrens komen, waaronder ook middeninkomens en MKB-ers.. te triest voor woorden..  

          TOEKOMSTPERSPECTIEF

We hadden onze kleinkinderen graag het toekomst perspectief gegund dat wij hadden toen we zo jong waren, ook al leefden we toen materieel gezien in een magere tijd .. maar tegenover de ongerepte vrijheid, pure blijheid en kansen van toen, staan nu censuur, dwang, drang, framing & canceling op universiteiten, woke-gekte, door de overheid bedachte crises, angstaanjagerij, de WHO-EU QRcovidpass, digitale euro CBDC, Europese censuurwet DSA, verschraald zorgsysteem, onbetaalbaarheid van primaire levensvoorzieningen, woningnood, verpauperende ouderenzorg, armoede en discriminatie van onze jeugd ;

Zo worden b.v sociale huurwoningen momenteel met voorrang toegekend aan statushouders/asielzoekers, onze jeugd wordt daarmee gewoonweg  door onze machthebbers afgeserveerd en gediscrimineerd; dat het ooit zo ver zou komen…wie had dat gedacht..

In onze angstdromen over de toekomst van onze jeugd doemen vaak horrorscenario’s op uit onze bizarre  ervaringen tijdens onze Noord Korea reis…

Slechts een kleine greep uit de Haagse horrorkast…

 

HAAGSE HORRORKAST

 • het extreem krankzinnige immigratie & asielbeleid kost de belastingbetaler elk jaar 20 miljard euro. Sociale huurwoningen moeten met met voorrang aan statushouders/asielzoekers worden toegekend, onze jeugd komt er bijna niet meer aan te pas

 

 • het op list en bedrog van onze machthebbers gebaseerde pandemiebestrijding beleid, waaronder de compleet onzinnige lockdowns, als gevolg waarvan het internationale complex in elkaar grijpende mechanisme van productie, handel en distributie compleet crashte, en geldpersen overuren moesten maken om de aangerichte financiële chaos enigszins te herstellen. De significante sociaal maatschappelijke en economische schade zal nog vele jaren voelbaar zijn. Zoals de diep gewortelde alles ontwrichtende polarisatie, achterstanden in het onderwijs door schoolsluitingen, (in The UK kwamen 80.000 kinderen niet meer op school terug na de schoolsluitingen) extreme inflatie door schaarste en geldpersen, graaiflatie vooral bij de energiereuzen en supermarktketens – en door alle bedrijfssluitingen en daarmee samenhangende  ontslagen en personeelsbestand-mutaties tot op de dag van vandaag overal personeelstekorten. Om over de mogelijke oversterfte en andere aandoeningen door de vaccinaties nog maar te zwijgen. Het is eigenlijk onvoorstelbaar: een overheid die desinformatie verspreidt, die bewust burgers vóórliegt en ze vervolgens ook nog zó de afgrond in rijdt

 

 • Woke gekte; steeds meer bedrijven en gemeentes hanteren personeelsaanname beleid waarbij diversiteit en inclusiviteit prevaleren boven deskundigheid en ervaring,  waarmee onze eigen jeugd dus wederom keihard wordt gediscrimineerd, schandalige gang van zaken; misselijk makende politieke correctheid !

 

 • De pandemiewet; tot overmaat van ramp werden onlangs in samenspraak met de WHO de illegale tools waarmee voornoemde misdaad tegen de menselijkheid werd gepleegd alsmede grondwettelijke burgerrechten geschonden, alsnog in een pandemiewet gelegaliseerd.
 • De EU commissie heeft nu samen met de WHO een QR covid pas ontwikkeld voor een “pandemievrije toekomst”, lees: nieuw controle systeem om te mogen reizen en voor toegang tot festivals etc; leuk voor de toekomst van onze jeugd !!  

 

 • Na het boek: “De Stikstoffuik” van Arnout Jaspers, is nu zelfs voor kleine kinderen de stuitende waanzin van de door de overheid verzonnen stikstofcrisis, – om daarmee allerlei verborgen agenda’s uit te kunnen rollen,- duidelijk..

 

 • De inmiddels sektarisch geworden klimaatreligie, De Nederlandse bijdrage (Jetten: nu eerste 28 duizend miljoen voor 85 maatregelen t.b.v klimaatdoel zero CO2 in 2050) die onze nazaten in ernstige mate gaat beroven van welvaart, welzijn en vrijheid, gaat zorgen voor een onmeetbaar kleine 0,005 gr C temperatuurverlaging in ‘t jaar 2100 op de aarde, – er even van uitgaande dat alle nooit bewezen verhalen van de klimaatgelovigen kloppen. De waanzin ten top ! Shell ontvangt hiervan bv een paar miljard voor ondergronds opslaan van CO2, en er is 900 miljoen subsidie voor aanschaf van 2de hands elektrische auto’s bij, d.w.z. die 900 miljoen verdwijnen dus in de zakken van de Tesla rijders etc die weer een nieuwe gaan kopen. Het planbureau v/d leefomgeving meldde overigens meteen al dat van de 85 maatregelen van Jetten slechts 12 stuks in verband te waren brengen met CO2 reductie…en daarbij: van kosten/baten analyses hebben onze machthebbers kennelijk nog nooit gehoord. Projectmanagers, ambtenaren of bedrijfsleiders die in het reële maatschappelijke leven met een dergelijk ondeugdelijk kosten/baten plaatje op de proppen komen, vliegen onmiddellijk de laan uit…Te triest voor woorden, en wie gaat de tol betalen, wie zijn de slachtoffers van al deze morbide waanzin: de generatie van onze kleinkinderen.

 

 • Het invoeren van de CBDC, de Central Bank Digital Currency, waarbij niet alleen jijzelf, maar ook de overheid over jouw bankrekening gaat beschikken…de baas van de BIS, de bank der banken heeft aangegeven dat een voordeel is dat deze digitale munt programmeerbaar is, d.w.z dat de overheid uit kan maken waaraan burgers hun geld uit mogen geven..CO2 gerelateerd ” nee mevrouw, u kan geen vlees meer kopen want u bent met uw vlucht naar Spanje al door uw CO2 budget heen”, uiteraard zeggen ze nu dat ze dat niet gaan doen…. Hahahahahah dat gaan ze uiteraard niet meteen al doen!
 • En dan de “Censuurwet” de grootste bedreiging voor onze vrijheid in het (nog) Vrije Westen : de in werking treding van een nieuwe EU wet: de “DSA” oftewel de Digital Services Act, die operationeel wordt aug 2023, waarbij een EU commissie bepaalt wat wel en niet waar is op het internet; door velen al de censuur wet genoemd. We zien deze vorm van censuur nu al op social media, maar vanaf aug 2023 dus op het hele internet, zwaai maar dag met het handje naar de vrijheid en een leefbare toekomst voor onze kleinkinderen…
 • Nog veel en veel meer, ik weet het, maar ik laat het hier even bij…
 • Om te huilen !!

 

 

ps: voor diegenen die mij bij gebrek aan tegenargumenten willen uitschelden (zeer gebruikelijk in bepaalde kringen tegenwoordig) kan ik melden dat uitsluitend opties 1 en 2 – zie hieronder – geaccepteerd worden, met die titels wil ik na de afgelopen 3 jaar wel geassocieerd worden. De 3 andere opties zijn absurde  beledigingen, die ik zal verwijderen…

 1. wappie 
 2. complotdenker
 3. fascist
 4. racist
 5. nazi