De lucht in – hoesfoto’s van “De Proppies”

Waarde vrienden,

Gisteren was ik eindelijk weer even het luchtruim in met de PH-BZN. Door onze Marokko reis was ik al zeker ruim een maand lang aan de grond gekluisterd. En dan begint het te kriebelen, dan moet je los van de aarde, heerlijk door het zwerk scheuren…

Samen met mijn vriend uit Almere, Ruben Fürste, (zie de foto- hij is niet van de douane hoor) vlogen we over Flevoland, het was niet helder genoeg om luchtfoto’s te maken, daarom vandaag een collage van luchtfoto’s die ik 13 jaar lang maakte van het Volendamse Marinapark, vanaf de bouw in 2005 t/m dit jaar. Het Marinapark dat vele jarenlang een heikel punt was in onze gemeenteraad is uiteindelijk een groot commercieel succes geworden, waar zeker vele horeca exploitanten in onze gemeente geen garen bij spinnen.

Samen met Ruben Fürste voor de good old BZN, waarmee we even later zouden opstijgen…

Het Marinapark, toen de plannen nog op de tekentafel lagen op 6 mrt 2005, er was toen veel sneeuw gevallen.

Twee maanden later in mei 2005 worden de eerste werkzaamheden verricht. Het piepschuimen huisje – waar de bekende Volendammer Ab Reus later de wereld mee zou veroveren – staat er nog , maar moet binnenkort het veld ruimen.

Twee jaar later op 27 januari 2007

Ook eind december en begin 2010 lag er veel sneeuw; dit is op 21 december 2009

Op 17 juni 2010 begint het Marinapark toch wel zijn finale vorm te krijgen…

Voorjaar op 15 mei 2014 lag het Marinapark heerlijk in een voorjaarszonnetje te bakken.

Dit is een paar maanden geleden op 3 mei 2018 , nu zie je dat de begroeiing vormen begint aan te nemen…

“Christmas with DE PROPPIES”

Schone schoondochter Tamara vroeg mij foto’s te maken voor de CD hoes van de nieuwe CD van haar hobbyband De PROPPIES,  die bestaat uit prachtige, zoetgevooisde nichten en een neef. In Volendam vooral bekend van het kerstconcert dat ze elk jaar geven in de Maria kerk in Volendam. Uiteindelijk heb ik de hele hoes gemaakt, en dat is geen klein klusje waarde vrienden. Waarom? Niet vanwege het fotowerk, nee hoor… om de vergaderingen die voorafgaan aan elke kleine beslissing over kleding, houding wie of wat etc etc etc etc. Ik ben wel het e.e.a gewend na 42 jaar BZN waar ook in groepsverband vergaderd en beslist werd, maar dit….een kippenhok ! Maar het is een mooie CD geworden met een mooie hoes  (vind ik ) En wat zijn ze fotogeniek die PROPPIES !!!

De Proppies Internationaal? Hier staan ze alvast in de ruimte met de Melkweg op de achtergrond !!!

De voorkant van de CD

De achterkant met het repertoire…